Zamówiony towar wysyłamy poprzez:

Paczki Paczkomatowe do 25 kg   15,50 zł – InPost

17,50 zł – InPost z Pobraniem

(doręczenie 1-2 dni robocze)

Przesyłka Kurierska         do 30 kg 19,00 zł – InPost

21,50 zł – InPost z POBRANIEM           

(doręczenie 1 dzień roboczy)

  Podane ceny są cenami brutto

Przy zakupach, za co najmniej 244,77 brutto przesyłka jest gratis.

Prosimy o kontakt, jeśli mają państwo jakieś pytania odnośnie kosztów wysyłki.

INFORMACJE:

 1. Sprzedawca nadaje przesyłki Kurierskie i Paczkomatowe w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
 1. Zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin od zaksięgowania płatności na rachunku bankowym Sprzedawcy oraz podaniu wszystkich niezbędnych informacji do prawidłowej realizacji zamówienia.
 2. Sprzedawca realizuje zamówienia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Zamówienia złożone w dniu roboczym do godziny 19:00 i opłacone są wysyłane następnego dnia za wyjątkiem sobót i niedziel. Zamówienia złożone w soboty oraz niedziele do 17:00 i opłacone są realizowane w poniedziałek. Do czasu realizacji zamówienia nie wlicza się dni wolnych od pracy oraz czasu transportu.
 3. UWAGA: Sprzedawca zastrzega, że w okresach przed świątecznych i komunijnym wysyłka Towaru może wydłużyć się do 48 godzin od otrzymania płatności.
 4. Sprzedawca wysyła towary za pośrednictwem: firmy kurierskiej InPost.
 5. Zamawiający przed wysłaniem zamówienia do Sprzedawcy zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia czy wszystkie informacje dotyczące zamawianych Towarów są kompletne i prawidłowo podane.
 6. W razie niedopłaty za koszty przesyłki przez Zamawiającego, Sprzedawca niezwłocznie poinformuje Zamawiającego o konieczności uzupełnieniu różnicy. W takim wypadku przesyłka zostanie doręczona Zamawiającemu z opóźnieniem, nie z winy Sprzedawcy.
 7. Koszt dostawy uzależniony jest od wybranego sposobu płatności i dostawy.
 8. Osobisty odbiór towaru w sklepie stacjonarnym/siedzibie Sprzedawcy jest możliwy po uzyskaniu potwierdzenia dostępności zamówionych Towarów, w dni robocze od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, w godzinach otwarcia sklepu to jest od godz. 8:00 do godz. 16:00.10
 9. Jeśli termin dostawy jest szczególny lub pilny, Zamawiający winien wskazać te informację w UWAGACH w formularzy zamówienia na stronie Sklepu. Sprzedawca dołoży w miarę możliwości wszelkiej staranności do sprostania tym szczególnym wymaganiom. Zamawiający zostanie poinformowany mailowo w terminie 24 godz. od dnia złożenia zamówienia, o możliwości lub braku możliwości realizacji zamówienia w terminie pilnym
 10. Wszystkie paczki są ubezpieczone
 11. Kurierzy dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:30-17:00 –

Uwaga! Sprzedawca zaleca wskazanie przez Zamawiającego, jako adresu dostawy- miejsca, w którym w tym czasie planują Państwo przebywa, można podać adres miejsca pracy (ważne, aby wpisać nazwę firmy !)

13.Po nadaniu paczki Sprzedawca poinformuje e-mailowo Zamawiającego o numerze listu przewozowego.

 1. Jeśli wciągu 24 lub 48 godzin (24 h lub 48 h w zależności od wybranej formy dostawy) od daty wysyłki (nadania) towaru, nie otrzymali Państwo przesyłki kurierskiej lub Paczkomatowej prosimy o kontakt z firmą kurierską InPost lub naszym biurem 513 098 670. Kontakt z naszym biurem w godzinach od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku.

Firma EmiDeccor dokłada wszystkich starań, aby produkty docierały do Państwa w idealnym stanie i jakości.