Jesteśmy producentem jadalnej „Plastycznej Masy Cukrowej EMI”

Dekoracje tortowe i dekoracja tortów w wielu stylach i materiałach to od ponad trzydziestu lat moje zamiłowanie.  Dlatego wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów z naszym Flagowym produktem: PLASTYCZNA MASA CUKROWA EMI do dekoracji tortów i ciast mojego autorskiego pomysłu.

Fundament tej unikalnej RECEPTURY stworzona została ponad 50 lat temu i jest oparty na bazie doświadczeń kilku pokoleń Mistrzów Cukiernictwa przekazywanych, jako tajemnice z pokolenia na pokolenie. Przez 20 lat dopracowywałem i ulepszałem tą recepturę metodami prób i błędów. Robiąc dekoracje i dekorując torty o najbardziej fantazyjnych kształtach, formach, kolorach. Ta super Plastyczna Masa Cukrowa dedykowana jest wszystkim tym, którzy kochają słodkie dekoracje.

Nasz Lukier Plastyczny na torty przeznaczony jest nie tylko dla profesjonalistów takich jak ja, ale również dla osób bez doświadczenia, ceniących sobie estetykę w wypiekach.

Zastosowanie:

Jadalny Lukier Plastyczny do dekoracji tortów i ciast to super masa o idealnych parametrach plastycznych do modelowania i dekorowania słodkich wyrobów. Idealnie nadaje się do powlekania ciast-tortów, modelowania figurek, dekoracji w stylu Angielskim, koronek, falbanek, różyczek, listków itp.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu gdzie oprócz Plastycznej Masy Cukrowej Emi oferujemy barwniki spożywcze w żelu, w szprayu, posypki i maczki cukrowe, klej spożywczy w proszku i żelu.

W naszym sklepie dokonają Państwo zakupu łatwo, szybko i wygodnie.

Zapewniamy szybką realizację, zamówień, konkurencyjne i niskie ceny oraz przesyłkę paczkomatową lub kurierską.

PROMOCJA:  Powyżej 199 zł netto przesyłki GRATIS 

PROMOCJA: Do każdego opakowania masy cukrowej dodajemy 20% Plastycznej Masy Cukrowej Emi – GRATIS !!!

PROMOCJA: Wszystkie produkty w naszym sklepie oferujemy 3% taniej niż w naszej ofercie na allegro !!!